9177 NERO ASSOLUTO Z MEMORIAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9177 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 26 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 360kg |
Select the slabs:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27